Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.

Reiki Gydymas

 

Dauguma gydytojų pripažįsta, kad visos ligos „iš nervų“. O kas tie „nervai?“ Ar tai tiesiog šiuolaikinis stresas, ar po žodžiu slypi kur kas gilesnės priežastys?

O taip, po nervų ir streso antklode slypi kur kas gilesnės psichologinės priežastys, o kiekviena liga yra tik aibės priežasčių jūsų gyvenime pasekmė. Neteisingo gyvenimo kelio. Savo kūno nejautimo. Nesuvokimo savęs sielos, o tik buvimo mankurtu šiuolaikinėje hipnotizuojančioje visuomenėje. Nuolatinio streso, nerimo ir puokštės baimių. Perfekcionizmo, perdėto kabinėjimosi prie smulkmenų, užslėptų norų ir seksualinių ar kitų poreikių slopinimo ir daugumos kitų dalykų.

Reiki gydo ne tik fiziologinius negalavimus, bet ir psichologinius nukrypimus: apatiją, charakterio silpnybes, negebėjimą priimti sprendimus, ryžto stoką, nervingumą. 

Medicinos pažanga tikrai gelbėja gyvybes ir turi būti kaip alternatyva psichologiniam gydymui, tačiau ji neturi būti Nr. 1. Vaistai ir farmacija, o juo labiau operacijos padeda jau tada, kai liga įsisenėjusi ir kitos išeities nebėra. Bet kurio atveju Reiki energija visada rekomenduojama kaip papildomas gydymas (išskyrus kai kuriuos vienetinius atvejus).

Reiki yra gydymo sistema rankų prisilietimu, labai stipri ir lengva. Naudojant specialius ženklus gydymo sistema veikia per atstumą. Už Reiki energiją atsakinga Indiška dievybė, mums žinoma Šivos vardu. Ši energija buvo prarasta ir iš naujo ją atrado Mikao Usui, kuris vadovavo Došijos Kijoto universitetui Japonijoje ir taip pat buvo krikščionių pastorius. Studentų paprašytas parodyti, kokiu būdu gydė Jėzus, Usui pradėjo dešimties metų ieškojimų kelią, norėdamas suprasti ir išmokti šio meno. Gydančiąją energiją Usui pavadino Reiki, o tai reiškią universalią gyvybės jėgos energiją. Reiki gydo dvasiniame lygmenyje, todėl suteikia žmogui galimybę keistis, keisti pačiam save, išvalo ir suteikia galimybę atgimti iš naujo.

Mikao Usui teigimu, šis metodas gydo sielą, o apvalant sąmonę išgyja ir kūnas. Pasiekus harmoniją tarp kūno ir sielos, gyvenimas tampa kupinas džiaugsmo ir ramybės, todėl žmogus gali gydyti ne tik save, bet ir kitus. Reiki yra metodas, kuris išlaisvina kūną ir sąmonę.

Reiki energija – tai švari kosminė energija. Tai nėra asmeninis gydymas. Gydo kosminė energija, o ne konkretus žmogus. Gydovas tik laidininkas. Svarbiausias faktorius čia yra vidinė švara, be kurios neįmanomas joks gydymo procesas ir tikra pagalba žmogui. Idealu, jeigu Reiki gydovas tikintis, kartoja mantras, vegetaras, nevartoja alkoholio, išsigydęs savo nuoskaudas ir geba tvarkytis savo gyvenimą. Taip pat be galo svarbios asmeninės savybės, tiesumas, tikrumas ir  atvirumas pasauliui bei žmonėms. Kuo švaresnis žmogus, tuo jis geresnis Reiki energijos laidininkas. Beje kiekvieno seanso metu Reiki gydovas gydo ne tik kitus, bet ir save. Reiki energiją galima siųsti ir masei žmonių, galima gydyti žemę nuo nešvaros ir technologijų padarytų pasekmių žmogui bei gamtai. 

Reiki gydymo sistema ypatinga tuo, jog nereikalingas žmogaus tikėjimas, kadangi tai nėra susiję su įtaiga ar hipnoze. Reiki vienodai gydo tiek jauną, tiek seną, tiek gyvūnus, tiek žmogų be sąmonės.

Reiki energija sukuria lengvumo ir saugumo pojūtį, jausmą, jog esate mamos įsčiose... Jausmą, jog jokios pasaulio negandos negali jūsų paliesti. Reiki energija gydo ir suteikia visas galimybes gyventi švaroje ir darnoje su savo mentaliniu, dvasiniu, emociniu ir fiziniu kūnu.