Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.

Live Zona

RYTŲ IR VAKARŲ ASTROLOGIJOS SKIRTUMAI
06-25-2020

Kadangi labai daug klausimų iškyla kodėl tarkime mano mėnulis pagal Vakarietišką astrologiją yra AVINE, o aš sakau kad ŽUVYSE ir t.t. atsakau – Šiuo metu vis labiau pereinu prie Rytų Vedų Youtish astrologinės sistemos, tačiau dar naudoju ir Vakarietišką.

Kodėl taip skriasi šios sistemos kad net ženklai neatitinka ir ar tai reiškia kad Vakarietiška netiksli? Ne, tai to nereiškia, tačiau akcentuoju – visas skirstymas į dvyliką zodiako ženklų yra tikrai melas. Vakarietiška Sistema yra gera, tačiau ji reikalauja begalybės rodiklių įvertinimo. Tuo tarpu Rytų astrologinė Sistema tiksliai parodo koks ženklas yra žmogus pagal ascendentą (lagną, mėnulį ir galiausiai saulę). Taip pat noriu akcentuoti, kad visatos veiksmas ir atoveiksmis yra toks, kokia yra jūsų koncentracija, sąmoningumas, darbas su savimi ir dvasinių dalykų atsvara materijai. Burtai veikia ir programavimo principu, todėl astrologija skirta sąmoningiems žmonėms.

Rytų astrologija įvertina astronomijos mokslo pasiekimus ir vertina žemės ašies pasislininkimą. Tai reiškia, kad žiūrint į planetas stovint ant žemės matome Vakarietiškos astrologijos vaizdą, tačiau žvelgiant iš šono matysime tiksliau ir dėl to šiai dienai tas pasisilinkimas yra 23 laipsniai. Žvelgiant per astrologinę programą tai reikštų kad visas planetas stumiame 23 Laipsniais atgal. Pavyzdžiui jeigu mano mėnulis yra jaučio 15 laipsnyje tai patraukus atgal jis bus avino 22 laipsniai.

Vakarų astrologija ir Rytų astrologija skiriasi tuo, jog Vakarietiška sistema yra daugiau orientuota į žmogaus materialią išraišką ir fizinį kūną bei jo žemiškus tikslus. Tokia sistema daugiau mato žmogų per jo ego prizmę ir pagal tai projektuoja gyvenimo aplinkybes, kurias žmogus gauna atitinkamai pagal savo sąmonės išsivystymą. Tuo tarpu Rytų astrologija, Vedinė filosofija yra daugiau nukreipta į žmogaus sielą, dvasią, į jo tikruosius tikslus šioje žemėje. Vakarietiška astrologinė sistema remiasi saulės padėtimi, o Rytų astrologija – mėnulio. Mėnulio padėtis žmogaus horoskope žvelgiant per Rytų astrologiją ir derinant su gimimo Nakshatra rodo tikrąją vidinę žmogaus prigimtį, tuo tarpu saulės padėtis rodo daugiau žmogaus materialią išraišką ir atspindi jo ego.

Galima teigti, kad abi sistemos yra teisingos, priklausomai nuo žmogaus sąmoningumo. Žmogus nėra pajėgus keisti gyvenimo aplinkybių, tačiau visada gali keisti požiūrį. Tikėjimas, susitelkimas, gebėjimas įsiklausyti į savo vidinį balsą atveria žmoguje jo sielos balsą. Egzistuoja teorija, jog siela pasirinkdama fizinį kūną gauna keletą gyvenimo scenarijų pasirinkimų ir pamato savo egzistencijos žmogiškame pavidale išraišką tarsi kino filme. Kai kurie žmonės, kurie giliau jaučia savo sielos prigimtį, geba prisiminti tam tikrus epizodus, todėl taip paaiškinama tai, jog dažnai žmogus žino, jaučia savo būsimą gyvenimo scenarijų. Būtent šią programą atspindi ir planetų išsidėstymas gimimo žemėlapyje.

Ne paslaptis, kad vedinė filosofija labai akcentuoja vyriškąją ir moteriškąją prigimtį, kai tuo tarpu Vakarietiška sistema visus įvelka maždaug į vienodą apvalkalą, kuriame žmogaus fizinis kūnas tampa belytis. Ar galima teigti, kad kažkuri iš jų yra teisinga, o kažkuri ne?

Kiekvienas žmogus į šį pasaulį atėjo siekti skirtingų tikslų ir kiekvienas skirtingais metodais bando atrasti tą tikrąjį savo kelią, kuriame džiaugiasi jo širdis. Todėl tai kas tinka vienam, gali visiškai netikti kitam. Jeigu žmogus daugiau orientuotas į materialius dalykus, verslą, pinigus, fizinį kūną, materialaus turto kaupimą ir jo palikimą vaikams bei tiesiog pernelyg neieško būties atsakymų, žinoma kad jam labiau tiks Vakarietiška sistema. Tuo tarpu žmogus, kurio pagrindinis tikslas yra sąmoningumo ugdymas ir kuris tiki, jog yra kažkas aukščiau, kas reguliuoja visatos principus, daugiau atsakymų ras remdamasis Rytų (vedine) astrologija.

AKCENTAI:

Planetos skirtingai reiškiasi kai žmogus yra neišmanyme, aistroje arba dorybėje , taip pat jeigu jis atradęs ryšį su Dievu.

Horoskopo interpretacija visada priklausys nuo interpretatoriaus (astrologo).

About
VIDINĖ LAISVĖ. IŠ OŽIARAGIO Į VANDENĮ.
07-01-2020
Naujausias!!
Vidinė laisvė. Ką turėjome suvokti šiuo periodu.
INDIVIDUALŪS IR GRUPINIAI ASTROLOGIJOS MOKYMAI
04-26-2020

Prieš devynerius metus stojau į akistatą su astrologijos mokslu. Buvo be galo sunku, nes didžioji dalis informacijos intuityviai atmetė, o aš visada klausiau savo širdies balso, tik tada nebuvau iki galo išsigryninusi kas tai. Siekdavau bendrauti forumuose, ieškojau informacijos internete, tačiau viskas buvo iš tuščio į kiaurą.

Tada po pusmečio paieškų atėjo konkreti ir reali informacija ir tos informacijos dėka gavau konkrečius astrologijos pradmenis be jokių svaičiojimų ir nuokrypių. Tada dar nesuvokiau savęs kaip sielos ir savo mokslinį protą patenkinau.

Po to sekė keletas bendraminčių grupių, nes dėl savo pačios ribų ir uždarumo pritraukiau žmones, kurie nenorėdavo atsiverti. Kai pati ėmiau įgarsinti savo tikruosius jausmus ir mintis po truputį į mano gyvenimą ėmė ateiti žmonės, kurie padėjo suvokti savo prigimtį vis giliau ir giliau.

Po septynerių individualaus nagrinėjimo metų ir didžiulės praktikos, kai Jupiteris atėjo į mano devintąjį astrologinį būstą į mano gyvenimą atėjo dvasinis vedlys ir mokytojas, kuris turėjo stiprią astrologinę praktiką. Tai buvo ir tebėra aukščiausias mano sąmonės šuolis ir tai įvyko tada, kai įgalinau savyje praktiką jog atkristų mano gyvenime viskas kas netikra. Vienas po kito krito nereikalingi žmonės ir situacijos ir mano kelionė į tikrumą nulaužė visus nutrupėjusius medžius ir nuėmė visus netikrus akinius.

Šioje kelionėje sekė Rytų Vedų astrologijos studijos su žinomais pasaulyje astrologais Rami Bleckt ir Arjun Chakraborty.

Šioje kelionėje sekė ir du metus trukusios psichoterapijos studijos, kurias nutraukiau prieš karantiną, nes toliau klausiau savo širdies balso. Tuo pačiu ir prigimties, nes suvokiau, kad negaliu būti sistemos dalimi ir aklai vykdyti kažkieno sukurtą sistemą.

Nes sistema tik pasekėjams, bet ne kūrėjams.

Dėl savo individualios prigimties aš neturiu būti tas, kas nesu ir daryti to, ko man nereikia. Taip pat ir kiekvienas iš jūsų.

Šiandien aš jaučiu, kad jau galiu tai daryti.

Išaušo tam diena.

Astrologijos mokymai prasidės 2020 m. Rugsėjo gale, tam žinoma parinksiu tinkamą datą ir atsirinksiu žmones. Kiekvienas mokysis pagal individualų planą, kadangi kiekvieno prigimties kelias skirtingas. Jūs nesate šablonai.

Šiame kelyje galbūt suvoksite kad astrologija ne jums ir atrasite savo kryptį. Šiame kelyje galbūt suvoksite, kad astrologija yra nedaloma jūsų gyvenimo dalis.

Mokymo programa apims ne tik astrologiją, bet ir sąmonės ugdymą, ugdys ryšį su tikruoju Aš, įtrauksiu ir psichologijos bei psichoterapijos pagrindus tam, kad suvoktumėme drauge visatos veiksmus ir atoveiksmius bei suvoktumėme išorines įtakas ir pagaliau... SAVE.

Maksimalus grupės skaičius – 20 žmonių.

Kas norėsite ir susidomėjote rašykite jau dabar.

Studijos tęsis nuo spalio iki birželio mėnesio. Taigi viso aštuoni mėnesiai.

Bus sukurtas bendras narių forumas, kuriame bendravimas nebus limituotas ir laiko savo neskaičiuosiu – bendrausime atsižvelgiant į „noriu“, o ne į „reikia“.

Žinoma atsiųsiu visą astrologinę medžiagą ir organizuosiu atsiskaitymus, kurie bus tikras atsipalaidavimas sielai, o ne privalomybė.

Taip pat susitiksime gyvuose seminaruose arba online atsižvelgiant į tai, kaip veiks mūsų prisitraukimo dėsnis.

Bus daug spontaniškumo ir nuostabių patirčių. Jokių rėmų. Tik asmeninė pažintis su astrologija ir pačiu savimi.

Jei nenorėsite tęsti visada galėsite nutraukti.

Užsakius visą kursą ir mokant iš anksto taikoma nuolaida.

Bus išduodami kursų baigimo pažymėjimai.

Taigi astrologinė medžiaga, kiekvieną savaitę trunkanti asmeninė pamoka, asmeninis gimimo horoskopas kas norės rašytas mano pačios ir asmeninės prognozės sudaromos drauge.

Vieno mėnesio studijų kaina apie 100 Eur.

Taigi rašykite per messengerį registracijai, arba el. paštu astrologijosguru@gmail.com.

Pajauskite širdimi. Tam turite laiko, bet registruoti norėčiau iki liepos mėnesio.

Beje bus privaloma susipažinti su astrologijos pagrindais, duosiu nuorodas ir knygų nuorodas, nes pagrindų mokyti tikrai neturiu tikslo. Einu giliai į sielą, o ne teorijos pagrindus, kuriuos galima rasti knygose ir internete.

Visų norinčių nepriimsiu, pajausiu širdimi ar tinku aš, ar reikalingas kitas mokytojas.

About
SENOVINIS AJURVEDOS MOKSLAS. KĄ RYTŲ MEDICINA SIŪLO VIRUSŲ GYDYMUI?
03-22-2020

Rytų medicina akcentuoja holistinį požiūrį į žmogaus kūną, taigi apima visus kūnus, ne tik fizinį bet ir energetinį, psichinį bei dvasinį.

Vakarietiška apima dažniausiai tik fizinį kūną, t.y. ji skirta išimtinai skubančiam Vakarietiškos kultūros žmogui, kuris neva neranda tikrojo laiko sau, savo psichikai ir dvasiniam gyvenimui.

Corona virusas yra išgydomas natūraliai, jeigu žmogaus imuninė sistema stipri.

Išvažiuodama į Indiją žinojau, kad palikusi vieną takelį atrasiu didžiulį taką. Tai papildomai prie astrologijos žinių integruojamos žinios apie akmenis, jų panaudojimą asmeniškai stiprinant kiekvieno žmogaus reikalingą planetą kad jis jaustųsi maksimaliai gerai, o kur ir didžiulis senovinis Ajurvedos mokslas, kuris leidžia žmogui vėl grįžti arčiau gamtos.

Chemija tai yra ta pati natūrali gamta, tik žmogus kombinuodamas jos resursus ir chemikalus išranda vaistus, tačiau tam tikra prasme jie yra naturalūs, nes yra paimti iš natūralios gamtos. Niekas nesusikuria iš kosmoso, viskas yra iš mūsų žemės gamtos. Tam tikru būdu išgauta iš augalų, iš žemės, iš gyvūnų ir tai yra visa ko mišinys.

Didžioji dalis teorijos teigia, kad Corona sukurtas cheminiu būdu, o ne atsirado natūraliai. Šiuo atveju taikant Ajurvedos mokslą ir gydant Corona virusą bei kitus silpnesnius virusus, netgi gripas.

Reikalinga naudoti tris žmogaus neįvertintus augalus.

Taigi receptas toks: Reikia šaltalankio šakelės, eglės ir pušies šakelių. Juos reikės dėti ant abiejų riešų ir abejų čiurnų. Šaltalankis stiprina imuninę sistemą, šildo, turi savyje virusų naikinimo energijos ir daro žmogų geresnės, platesnės širdies, taigi veikia pozityviai energetinį kūną. Pušis ir eglė suteikia kovingumo, Marso energijos, ryžto bei irgi turi viruso naikinimo savybių ir taip organizmas savaime kovoja prieš virusus. Jeigu pastebėsite, eglyne niekada nerasite jokių piktžolių, nes eglė savyje turi naikinimo dvasią. Pušis veikia panašiai kaip eglė, bet veikia švelniau, tačiau irgi labai efektyviai.

Šias tris šakeles (didžiausia dalis turi būti šaltalankio) įvynioti į medžiagėlę, geriausia aišku lininę, bet nebūtina ir apsirišus riešus ir čiurnas prabūti 24 val. Kas 24 val. keisti į naujas šakeles. Šis metodas naudingas ir profilaktikai ir gydymui.

Kai jūs geriate arbatas ir t.t. jos veikia fizinį kūną, o toks metodas paveikia ir psichinį, taigi poveikis yra 100 kartų stipresnis, todėl naudodamas tokį metodą žmogus jausis energetiškai kur kas stipresnis ir energetinis fonas pasikeis. Žmogus jausis stipresnis, aktyvesnis, kovingesnis. Tai labai stipri energija.

Imbieras yra mitas, jis turi netgi neigiamą poveikį psichiniam kūnui. Imbieras šaldo organizmą, o ne šildo ir neturi viruso naikinimo savybių. Juodi pipirai turi antivirusinį poveikį, todėl ir vyrauja metodas juoduosius pipirus sumaišyti su medumi, nes tai unikalus metodas išvalyti Pranos energijas bei palengvinti alergijų simptomus. Šitą metodą naudoja jogai prieš atlikdami asanas ir meditacijas. Juodieji pipirai sumaišyti su medumi išvalo visus energetinius kanalus, pranas (gyvybines energijas).

About
APIE SAULĖS IR MĖNULIO UŽTEMIMĄ. APIE KALĖDAS.
12-25-2019

APIE SAULĖS IR MĖNULIO UŽTEMIMĄ
APIE KALĖDAS

Saulės užtemimas šiemet įvyksta rodos tokiu netinkamu laiku, kai visiems dar labiau norisi šokti ir dainuoti, blizgėti ir žibėti. Nes taip norisi išpirkti visus likusius bankukinus, kurie išoriškai išsišokusiais geltonais nudailintais spygliais slepia tuščią vidų....

Užtemimų periodas, t.y. saulės užtemimas įvyks gruodžio 26 dieną 07-14 val. Vilniaus laiku. Mėnulio užtemimas įvyks sausio 10 dieną 21-10 val. Taigi vėl susidaro užtemimų koridorius. Šiuo metu užtemimai itin dažnėja ir įtraukia visą užtemimų koridorių tik tam, jog žmonės atsisuktų į savo vidų...

Nes visatoje nieko nėra bereikalo. Turėsime net šešias planetas ožiaragio ženkle ir visa tai rodo, kad "Adjos amigos" – laikas atsisveikinti su kai kuriomis vertybėmis, bet tuo pačiu ir visuomenės kaukėmis. Ožiaragis yra statuso vergas, todėl tokia didžiulė planetų sankaupa suteikia beribes galimybes žmonėms suvokti, kiek juose tikrumo ir kiek jie tarnauja dirbtinėms vertybėms.

Nes visur rasite pilna aprašymų, jog per Naujuosius metus žibėti reikia sidabrine spalva. Ir jei net žibėsite šia spalva, bet traškinsite žandikaulį nuo dirbtinės šypsenos savo taip nekenčiamai uošvienei – nuo to niekas nepasikeis.

Geriau žybėkite balta spalva, kuri kaip nė viena kita ant paviršiaus ištaško į paviršių visą juodąją pusę. Be galo sunku dėvėti baltą spalvą tiems, kurių vidus užterštas, tada geriau slėptis po juodais rūbais... Taip, juodi rūbai visada slepia vidinį gėdos, kaltės jausmą ir slepia jausmus.

Nes Kalėdos įprastai metas, kai privaloma aplankyti tuos, kurių šiaip neaplankoma... Ir melas sau, jog nėra tam laiko visus metus... Užtemimų periodas vers atsigręžti į tai ir vers prastai jaustis tuos, kurie tai daro iš pareigos, o ne skatinami vidinės meilės.

Nes nesvarbu kiek įmantriausių patiekalų ant stalo.

Nes nesvarbu ar užsidėjote blizgutį ant galvos.

Nes ne esmė, kad atsėdėjote mamos taip lauktas tris valandas prie stalo jei tam nebuvo laiko ištisus metus.

Nes nesvarbu, kad eilinį kartą visą šventinį periodą lakstėte per parduotuvės ir nervinotės dešimt kartų pailgėjusioje eilėje.

Svarbu tik tai, kiek tai darote iš širdies ir meilės artimiesiems.

Ką iš tiesų reikėtų padaryti jau rytoj, prabudus penktą ar šeštą valandą ryto prieš užtemimą, tai užsidegti žvakę ir vizualizuoti kaip sudega visos nuoskaudos. Po ritualo išsitrinti jūros druska ir palįsti po dušu – vizualizacijoje visas nuoskaudas paleisti kartu su vandeniu į kanalizaciją.

Nerekomenduojama niekur važiuoti, ypatingai nėščioms moterims.

Neabejotinai palanku užsiimti dvasine praktika ir visą periodą susitelkti į save ir paanalizuoti kiek jūs viską darote iš pareigos, o kiek iš vidinio širdies jausmo. Tai nepalankus metas santykiams įtvirtinti, vaikams pradėti, verslo sprendimams ir apskritai jokiems sprendimams.

Na taip, jei daryčiau ką noriu, tai išvis nieko nedaryčiau? Netiesa! Kai pailsi ir atsiriboji nuo bereikalingos pareigų naštos kiekvienas susitikimas su brangiais žmonėmis tampa didžiule švente.
Ir ne tik per Kalėdas.

Šis užtemimas didžiulis išbandymas. Jis gi susidarė per patį įkarštį ir šventinį maratoną, kai atsiriboti nuo įpirštų visuomenės nuostatų atisiriboti bus be galo sunku.
Tie, kurie sugebės per šį periodą atlikti askezę ir praleisti jį ramiai, susitelkdami į save be jokios abejonės išloš labai daug. Tame ir visa karma.

Neramus protas yra tik didžiulių praeityje sukauptų nuoskaudų kratinys ir švenčių periodas tik įrodo neramaus proto egzistavimą, kai lekiama, gaminama ir po to viskas skandinama klozete arba konteineriuose.

Nes net daugiau suteiktų laisvadienių kiekvienam tai didžiulė dovana apmąstyti tikrąsias vertybes. Vertybes, kurias galima rasti kasdien su šalia esančiais žmonėmis nelaukdami švenčių...

 

About