Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.

Live Zona

2020 m. ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ I DALIS
12-01-2019
Astrologinė prognozė 2020 m. I DALIS
ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ 2020 M. II DALIS
12-01-2019
Astrologinė prognozė 2020 m. II DALIS
2020 m. ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ
12-01-2019

Saturno ir Plutono konjukcija, kuri buvo visais 2019 m. kulminuos 2020 m. vasario ir kovo mėnesiais ir griaus pamatines nuostatas ir vertybes. Visa tai jau dabar vyrauja žmonijos pasąmoniame lauke, nes žlunga autoritetai ir vertybės. Vienas iš tokių yra medicinos autoritetas ir vis pasikartojantys skiepų skandalai. Valdžia Lietuvoje ir taip neturi autoriteto, tačiau šis planetų susijungimas gali sugriauti absoliučiai visas jumyse dar esančius autoritetus ir to pasekoje galite jausti absurdo jausmą – tai kuo gi tikėti?

Saturnas ožiaragyje kartu su plutonu besąlygiškai griaus vertybes, pamatines nuostatas ir skatins kuo greičiau pereiti į naują epochą – vandenio, kuri žymi laisvę, unikalumą, vienatvės džiaugsmą ir skatina žmones išlipti iš savo pačių nusistatytų ribų ir trukdžių. Jau dabar daug kur galite išgirsti, kad pamatinės vertybės nebėra tiek prasmingos, visur tvyroja įtampa tarp nuostatos kas iš tiesų yra šeimos samprata ir kaip integruoti į visuomenę homoseksualius asmenis bei kiek laisvės duoti vaikams kad jie gerbtų savo tėvus. Visas šias pamatines vertybes griauna Plutono ir Saturno konjukcija ir skatina žmones pokyčiams ir vertybių peržiūrai. Vandenio epocha skatins suvokti, jog kiekvienas iš mūsų yra atskiras individas, o prisirišdami prie kitų žmonių mes tiesiog neevoliucionuojame, todėl prisirišusiems prie šios sampratos šis perėjimas gali būti itin skaudus. Tai nereiškia kad dabar turite skirtis ar nesirūpinti savo vaikais – tai reiškia, kad pirmiausia reikia priimti save kaip unikalų individą ir liautis žaistis antros puselės žaidimus. Tie, kurie sugebės tai padaryti jau dabar pajus mažiau griaunančių aplinkybių savo gyvenime.

Uranas galutinai perėjo į jautį šių metų gegužę ir skatins naujoves finansuose, apie kurias jau girdime pereinamuoju laikotarpiu. Viena iš tokių naujovių – kriptovaliutos. Piniginių greitu laiku visai nebeliks, kaip ir tūkstančio kortelių. Naujausios technologijos užvaldys bankus, banknotus ir visą finansinę sritį ir po penkerių metų jau viskas kardinaliai bus pasikeitę piniginėje sistemoje. Labai lengvai šiuo metu vyks manipuliacijos finansais diegiant išmaniąsias technologijas, todėl tikrai verti užsikasti lobį. Tiesa, kas yra lobis spręsti jums, nes lobio samprata taip pat kardinaliai keisis šiuo laikotarpiu.

Laimės tie, kurie vienu metu sugebės lavinti daugybę įgūdžių ir reikalui esant pragyventi iš skirtingų šaltinių. Pralaimės tie, kurie saugiai laikysis savo nuostatų, profesijos, įsitikinimų ir nesitaikys prie sparčiai besikeičiančio pasaulio.

Neptūnas žuvyse bus iki 2025 m., kai pradės pereidinėti į avino ženklą. Taigi Neptūnas žuvyse tai tobulas laikas dirbti ties savo širdimi ir tuo, jog visi atsakymai yra jūsų pačių viduje... tiesa, retas šiais laikais gali tą pajausti, nes visos technologijos ir materija užgniaužia dvasią ir šio pojūčio tiesiog nebelieka. Palaima, amžinybė, žinojimas – tai sielos prigimtis. Jai nieko nereikia. Širdis visada duoda teisingus atsakymus, nes joje Dievas. Tuo tarpu proto žaidimai gali taip įtraukti, jog vietoj to šis laikotarpis bus tuščiai praleistas savęs gailėjimui, kitų gailėjimui, proto manipuliacijoms ir žaidimams, kurie nieko neduoda. Stebėti ženklus ir jausti širdimi – toks šio periodo tikslas. Taip pat išsilaisvinti iš materijos ir susikoncentruoti ties savo pojūčiais kas ir yra kelias link AŠ SIELA pojūčio.
Žmonės vis labiau pamėgs cirkininkus bei žaidėjus, kurie moka žaisti jausmais. Taip, Kali Jugos laikotarpiu labiausiai gerbiamas žemiausias visuomenės sluoksnis (juokdariai, dainininkai, aktoriai) ir mažiausiai gerbiamas aukščiausias sluoksnis – dvasininkai.
Daugiau video reportaže.

I DALIS
https://www.youtube.com/channel/UCTQ90H8N6wl0B5FE-H1b2tQ
II DALIS
https://www.youtube.com/watch?v=oCdWXSF1WTk

P.S. Bendrosios prognozės kiekvienam zodiako ženklui yra iliuzija. Atitikmuo tame labai menkas, nes kiekvieno žmogaus gimimo žemėlapis turi asmeninį išsidėstymą ir asmeninius tranzitus, direkcijas, luna kartą, Navamsa kartą ir visas kitas padėtis.

About
KAIP ATSKIRTI MANIPULIACIJAS?
11-29-2019

Manipuliacijos pagrindinis įrankis – baimė.
Ezoterikoje tai ypač populiarus dalykas, nekalbant jau apie plačiąją visuomenę, kurioje priskiepyta lygiai tiek pat manipuliacijų pradedant žinių naujienomis ir baigiant visa farmacija (nesiskiepysi – mirsi).

Nes niekas niekada nemiršta.
Nes bijoti nėra ko. Baimė – tik mūsų prote. Visa mūsų esybė yra palaima, amžinybė, žinojimas. Patyrus šią būseną pasidaro visiškai aišku visi aplinkos triukai ir supertriukai.

Tai ir viskas, daugiau neturiu ką pasakyti. Jei jūsų mokytojas, astrologas ar ezoterikas maitina jus baime – jis naudoja manipuliacijas.
Tą daryti labai lengva – prigąsdini žmogų ir viskas, jis minta šia emocija ir ieško išsigelbėjimo.
Tokių aplink pilna.

Kaip atskirti?
JI (JI) MAITINA JUS BAIME.
JIS (JI) IŠ JŪSŲ PADARYS KUO TIK PANORĖSITE BE JŪSŲ VALIOS PASTANGŲ
Siela jau ateidama į šį kūną turėjo tam tikras užduotis ir gimė atitinkamu laiku, kad jas išmoktų.
Visi atsakymai jūsų pačių širdyje...

 

About
ASTROLOGIJOS VIRTUVE
11-19-2019

Išsamiai apie pagrindinius aspektus astrologijos moksle:

1. Kokias savybes turi turėti astrologas?

2. Vizualizuotos priemonės (programos) kaip vyksta astrologo darbas.

3. Soliaro (gimtadienio prognozės) techninis keitimas. Likimo korekcija.