Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.
Blog

MOTERIS KLAUSO NE JŲ, JI KLAUSO NAUJO GURU!

Ieškantys tobulėjimo jau įpratę, jog pagrindinė seminarų tema yra porų santykiai.

Psichoterapeutai atvirai pripažįsta, jog porų terapija yra neveiksminga, nes dažniausiai jie jau ateina su intencija skirtis, kai jau yra ties žlugimo riba, tik dar trūksta atspirties priimti sprendimą.

Šiais laikais moterų protas toks neramus, jog gyvenant dešiniajame pusrutulyje (jausmai, kūryba, emocijos) tas moterų protas ir nerimas tiesiog drasko kūną net pačiai moteriai. Pakelti moters mintis, prisigalvojimus ir nerimą gali ne kiekvienas, dėl to šalia esantys vyrai, kurie gyvena tik tuo, kaip užkalti kuo daugiau babkių, pamiegoti, paėsti ir pralėkti su BMW tampa nepaprastai irzlūs. Jie tiesiog psichologiškai negali atlaikyti moters todėl, kad jokie dvasiniai dalykai pas juos tiesiog neegzistuoja. Kaip aš sakau – tai žemiškas vyras.

To pasekoje moterys pradeda lakstyti per seminarus ir grįžusios pudrina smegenis vyrams apie JOGĄ.

To pasekoje savaitgalį išvykus į gamtą vyrui smeigiant trečią butelį alaus moteris po berželiu laužia naują ASANĄ.

O kad ji taip laužytų save lovoje – galvoje žemiškas vyras... Ne, ji negali, nes ji vis dar kažkur giliai širdyje remiasi jausmais, o jie NERAMŪS...

To pasekoje moterys bėga pas burėją arba slapta buriasi pačios. Ir laukia to vienintelio, kuris ją SUPRAS.

To pasekoje vyrai pyksta dar labiau, nes moteris klauso ne jų, ji klauso naujo GURU!

Ji visada manė, jog visiškai pakanka, kad vyras uždirbtų pinigus, nes ir mama to mokė. Kas čia darosi?

Tik dvasingas, atsakingas ir rūpestingas vyras gali pakelti neramų moters protą.

Taigi drąsiai sakau – iš ateities profesijų sąrašo tikrai nedings nei psichologai, nei psichoterapeutai, nei būrėjai, nei astrologai.