Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.
Blog

LYTIES FENOMENAS. AR TIKRAI AŠ MOTERIS? AR TIKRAI AŠ VYRAS?

PASAULIS RITASI ŽEMYN. KOKIOS TO PASEKMĖS?

LYTIES FENOMENAS. AR TIKRAI AŠ MOTERIS? AR TIKRAI AŠ VYRAS?

Ne paslaptis, kad „švietimo“ bandoma įteigti, kad tai tik mūsų įsitikinimas. Kad mes esame visiškas niekas. Nesvarbu kad gimėme su putyte ar pelyte – tai nesvarbu.

Pasaulis ritasi žemyn. Moterys masėje – tai nebe kūrėjos su savo prigimtimi, bet griovėjos.

Pasekmių daug. Kas ir toliau nori ignoruoti realybę – tebūnie.

Aš ne kartą susidūriau su tuo, kad kalbėti apie tai kas vyksta masėje – negalima.

Kad reikia kalbėti (Pozityvumo įkvėpti) tik apie visokius perėjimus į kitas dimensijas ir t.t. bet tik ne apie skaudžią realybę. Kam įdomu susiveskit i google "Kali Juga" ir info rasite.

Tiesa ta, kad kaip tamsa ir šviesa egizstuoja tarp visų mūsų, taip ir gebėjimas pamatyti tai yra reikalinga ir nedaloma dalis kiekvienai gyvai būtybei (Saulė skleidžia šviesą, o mėnulis padeda susivokti mintyse, jausmuose ir sprendimuose; Tamsa keičia šviesą, o šviesa tamsą, tai yra gamtos natūralus procesai).

Tas, kuris ignoruoja savo tamsą, visada gaus spyrį į šikną iš „visatos“.

Gyvenimas nėra vien tik rožėm klotas, visų laukia tas pats ciklas – gimimas, gyvenimas ir mirtis.

Tai arba tu pats sau tą šikną spardai arba tai už tave patį padarys kiti.

 

Turbūt ne paslaptis, kad praktiškai kas penkta – šešta pora jau dabar negali susilaukti vaikų.

Moterims tai – didžiulė kančia, nes moterų realizacija neretai sunkiai įsivaizduojama be šeimos, t.y. šeimos, kurioje yra ir vyras ir vaikai. Tiesa, tikrai ne visoms, yra daugybė feminisčių klykautojų, kurios tikrai rėkia visa gerkle kaip jos pakars visus vyrus už kiaušių, o vaikai ir jų snargliai nereikalingi tikrai tikrai dalis jų slapta svajoja apie šeimą.

Tai yra faktas.

Nes neklykautum ant viso facebok ar teliko ir nedarytum paradų jei ta tema tavęs pačios neerzintų, kitaip tariant nepakenti apskritai tos savo pačios savybės ar užsiciklinimo savyje. Bet tai atskira tema, būtų naivų tikėtis, kad NUOLANKIOJI šiais laikais gaus viską ir iki gyvenimo galo princas ją vežios ant balto motociklo. Nes deja mažai kam lemta gražiai ir laimingai nugyventi iki gyvenimo galo, nes dabar Kali Juga ir viskas vyksta nežmonišku pagreičiu, tame tarpe ir situacijos ir pats žmogus keičiasi milžinišku pagreičiu ir ypač dabar. Taip dabar, pasaulinio virsmo metais (2020 – 2021 m.).

Taigi viskas veda į tą patį – dabar moterų amžius, moterų stiprybės amžius, toks buvo masės moterų noras. Bet jis visiškai neįsilieja į tai, kaip buvo sukurtas vyras ir moteris.

Dauguma žmonių “nebejaučia” savo lyties.

Jie sako – AŠ BELYTIS.

Aš ne moteris ir ne vyras. Aš septyniasdešimt antroji lytis.

Dievas taip nesukūrė pasaulio. Jis taip nesukūrė žmogaus.

Bet šitie ciklai visada vyksta per visas Jugas. Amžinybės prasme.

Tiesiog žmogus save dažnai suvokia tik kaip šitą mėsos gabalą sėdintį dabar prie kompo. Bet jis nėra tai.

Todėl tai irgi yra natūralus tėkmės procesas. Baisus ir nesuvokiamas, bet masinė populiacija tą padaro ir po to tai tarsi tenka atskiriems asmenims.

Kodėl vieni pastoja lengvai ir netikėtai, o aš vargstu dešimt metų? Kodėl aplankyta dešimtys ligoninių, nevaisingumo klinikų ir išleista dešimtys tūkstančių popierinių ir rezultato jokio? Kodėl tai teko man, Dieve, kodėl man???

Todėl, kad tavyje tikrai egzistuoja tavo pradinės prigimties išsiderinimas. To, kaip Dievas sukūrė žmogų.

Jis tikrai nesukūrė žmogaus kaip neturinčio lyties, tai yra švietimas, kuris kažkam naudingas.

Jis tikrai nesukūrė pasaulio tokio, jog reikėtų švirkštis į save preparatus į kūną… Kas žino tas žino ką turiu omenyje. Ir tai būna padaryta dar gilioje vaikystėje. Kiekvieno kūnas skirtingas ir skirtingas rezultatas, tačiau manoma, kad kas penktąjį žmogų gimusį prieš maždaug trisdešimt metų tai paveikė. Eksperimentas pavyko. Taigi dabar galima daryti taip, kad su stipresne kombinacija tai paveiks kas antrą. Plius gydymas, kuris tolygus šikpopieriaus išmetimui į klozetą kainuos dešimtis tūkstančių.

Nes juk reikia paremti mediciną, aš esu žiauriai didelis filantropas!!!!!

Arba kitaip tariant kai grįši žmogau į savo tikrąją prigimtį, tada ir pradės spręstis problema.

Tuo pačiu ir nuolat kylanti problema tarp TOLERANCIJOS IR KATEGORIŠKUMO.

Nes tu esi kategoriška, jei manai kad esi moteris.

Nes tu esi kategoriška, jei manai kad tik vyro ir moters šeima yra normali šeima.

Nes tu esi tolerantiškas, jei manai kad šeima tai 72 vienoje troboje besidulkinantys asmenys auginantys pagrobtus vaikus (galite pažiūrėti apie tai filmą “MOTINA”, Didžiausias kadanors sukurtas absurdas, bet tokiu pagreičiu link to ir nueis….)