Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.

ASTROLOGINĖS KONSULTACIJOS

About

Egzistuoja daugybė Astrologijos mokslo šakų ir sistemų. Pagarba joms visoms. 

Nagrinėdama asmeninius gimimo horoskopus naudoju Vedų Jyoutish astrologijos sistemą, tačiau remiuosi ir Vakarietiškosios astrologijos žiniomis, ypač sudarinėdama prognozes.

Rytų astrologija didžiausią dėmesį skiria mėnuliui, tuo tarpu Vakarietiška - saulei.

Astrologija labai tiksliai parodo ko mes atėjome į šį pasaulį, kokie mūsų tikslai, kokias asmenines savybes gavome ir ką turime išmokti.

Astrologijoje aiškiai matyti gyvenimo periodai, kurių metu turėsime daugiausiai iššūkių, o taip pat periodai, kai sėkmė bus mūsų pusėje. Atsižvelgiant į tai patariama planuoti gyvenimo įvykius, kadangi rezultatai labai priklauso nuo astrologinio periodo. 

Kiekvieno iš mūsų siela atėjo išmokti tam tikras gyvenimo pamokas, kurios aiškiai matyti per Jyoutish Vedų astrologijos sistemą. Rachu ir Atmakaraka tiksliau nei bet kuri kita sistema parodo ką turime išmokti, todėl tai žinodami galime išvengti daugybės klystkelių.

Taip pat naudoju ir Vakarietiškąją astrologijos sistemą. Atitinkamai pagal norus, kurie ir yra visko varomoji ašis žmogus kiekvienais metais gali skristi į pasirinktą šalį ir taip keisti savo metinę prognozę. 

Astrologė Simona

img

Kartu su astrologija keliauju jau devinti metai. Esu netradicinė astrologė, Reiki meistrė. Daugelį metų tyrinėjau ir konsultavau remiantis Vakarietiška sistema, tačiau šiuo metu sudarydama asmeninius horoskopus integruoju ir Rytų (Jyoutish) astrologiją. Neseniai baigiau Rytų Youtish astrologijos studijas pas Indijos astrologą Arjun Chakraborty. 

Astrologiją tyrinėju plačiai, giliai ir nuodugniai pripažįstant kiekvieno žmogaus unikalumą bei individualumą, o analizuodama asmeninius horoskopus integruoju bendras ezoterines, psichologijos ir psichoterapjos žinias. Šiuo metu studijuoju Geštalto psichoterapiją Vilniaus Geštalt Psichoterapijos institute.

Astrologija labai tiksliai parodo ko mes atėjome į šį pasaulį, kokie mūsų tikslai, kokias asmenines savybes gavome ir ką turime išmokti.

Niekada nėra vienodų žmonių, kaip ir situacijų.

Išsilavinimas:

Verslo ir administravimo bakalauras (finansų vadyba). Kauno technologijos universitetas.

Geštalto psichoterapijos studijos. Vilniaus Geštalto institutas.

Vedų astrologija, Rytų Youtish astrologija (Mokytojai Rami Bleckt ir Arjun Chakraborty).

Kaip aukščiausią žinojimą priimu Bhaktijoga. 

http://www.astrologijosguru.lt/naudinga-zinoti/srimad-bhagavatam/60

http://www.astrologijosguru.lt/naudinga-zinoti/bhagavat-gita---kokia-ji-yra-a-c-bhaktivedanta-swami-prabhup/42

Nepriklausau jokiai bendruomenei, esu individuali ir nepriklausoma.