Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.

Apie astrologiją

About

Į astrologiją galima žvelgti kaip į sielos žemėlapį: tai mūsų šio gyvenimo projekcija, praeitų gyvenimų atspindys bei iššūkiai, su kuriais teks susidurti šiame gyvenime. 

Astrologinis žemėlapis labai tiksliai parodo žmogaus savybes, jo psicho-charakteristiką bei sėkmingas ir ne tokias sėkmingas gyvenimo sritis.

Astrologas padeda žmogui suprasti kas jis. Pirmiausia kiekvienas žmogus yra dvasinė siela, tačiau jis turi ir fizinį kūną,  kuris jau atsinešė tam tikrą charakterį, savybes, gyvenimo išbandymus ir pamokas. 

RYTŲ IR VAKARŲ ASTROLOGIJOS SKIRTUMAI

Vakarų astrologija ir Rytų astrologija skiriasi tuo, jog Vakarietiška sistema yra daugiau orientuota į žmogaus materialią išraišką ir fizinį kūną bei jo žemiškus tikslus. Tokia sistema daugiau mato žmogų per jo ego prizmę ir pagal tai projektuoja gyvenimo aplinkybes, kurias žmogus gauna atitinkamai pagal savo sąmonės išsivystymą. Tuo tarpu Rytų astrologija, Vedinė filosofija yra daugiau nukreipta į žmogaus sielą, dvasią, į jo tikruosius tikslus šioje žemėje.   

Vakarietiška astrologinė sistema remiasi saulės padėtimi, o Rytų astrologija – mėnulio. Mėnulio padėtis žmogaus horoskope žvelgiant per Rytų astrologiją ir derinant su gimimo Nakshatra rodo tikrąją vidinę žmogaus prigimtį, tuo tarpu saulės padėtis rodo daugiau žmogaus materialią išraišką ir atspindi jo ego.

Galima teigti, kad abi sistemos yra teisingos, priklausomai nuo žmogaus sąmoningumo. Žmogus nėra pajėgus keisti gyvenimo aplinkybių, tačiau visada gali keisti požiūrį. Tikėjimas, susitelkimas, gebėjimas įsiklausyti į savo vidinį balsą atveria žmoguje jo sielos balsą. Egzistuoja teorija, jog siela pasirinkdama fizinį kūną gauna keletą gyvenimo scenarijų pasirinkimų ir pamato savo egzistencijos žmogiškame pavidale išraišką tarsi kino filme. Kai kurie žmonės, kurie giliau jaučia savo sielos prigimtį, geba prisiminti tam tikrus epizodus, todėl taip paaiškinama tai, jog dažnai žmogus žino, jaučia savo būsimą gyvenimo scenarijų. Būtent šią programą atspindi ir planetų išsidėstymas gimimo žemėlapyje.

Ne paslaptis, kad vedinė filosofija labai akcentuoja vyriškąją ir moteriškąją prigimtį, kai tuo tarpu Vakarietiška sistema visus įvelka maždaug į vienodą apvalkalą, kuriame žmogaus fizinis kūnas tampa belytis. Ar galima teigti, kad kažkuri iš jų yra teisinga, o kažkuri ne?

Kiekvienas žmogus į šį pasaulį atėjo siekti skirtingų tikslų ir kiekvienas skirtingais metodais bando atrasti tą tikrąjį savo kelią, kuriame džiaugiasi jo širdis. Todėl tai kas tinka vienam, gali visiškai netikti kitam. Jeigu žmogus daugiau orientuotas į materialius dalykus, verslą, pinigus, fizinį kūną, materialiaus turto kaupimą ir jo palikimą vaikams bei tiesiog pernelyg neieško būties atsakymų, žinoma kad jam labiau tiks Vakarietiška sistema. Tuo tarpu žmogus, kurio pagrindinis tikslas yra sąmoningumo ugdymas ir kuris tiki, jog yra kažkas aukščiau, kas reguliuoja visatos principus, daugiau atsakymų ras remdamasis Rytų (vedine) astrologija.

.

Astrologė Simona

img

Kartu su astrologija keliauju jau aštunti metai. Daugelį metų tyrinėjau ir konsultavau remiantis Vakarietiška sistema, tačiau šiuo metu sudarydama asmeninius horoskopus integruoju ir Rytų (Jyoutish) astrologiją. Astrologiją tyrinėju plačiai, giliai ir nuodugniai pripažįstant kiekvieno žmogaus unikalumą bei individualumą, o analizuodama asmeninius horoskopus integruoju bendras ezoterines, psichologijos ir psichiatrijos žinias. Šiuo metu studijuoju Geštalto psichoterapiją Vilniaus Geštalt Psichoterapijos institute.

Daug metų buvau kovoje su neramiu protu ir mintimis, kol išorinės aplinkybės privertė atsigręžti į save, į savo tikruosius poreikius. Naujas mano gyvenimas etapas remiasi gyvenimu širdimi, kai mėgaujuosi kiekviena diena, o asmeninių horoskopų ir ateities prognozių rašymas man yra galimybė atskleisti žmogaus sielos poreikius, jo kelią ir pamokas, kurias kiekvienas turi išmokti šiame gyvenime. 

Astrologines konsultacijas teikiu raštu, sudarau asmeninius horoskopus ir metines prognozes. Įvertinusi dabartinę žmogaus gyvenimo situaciją padedu suprasti save, atrasti vidinius pasąmoninius blokus ir juos išlaisvinus kurti šviesesnę ateitį. 

Išsilavinimas:

Verslo ir administravimo bakalauras (finansų vadyba). Kauno technologijos universitetas.

Geštalto psichoterapijos studijos. Vilniaus Geštalto institutas.

Vedų astrologija. Institute of Vedic Astrology. Indija.