Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.

Astrologija 2X2. PATS SAU ASTROLOGAS

Rytų Jyotish (Vedų)

Kaina: 49Eur - 37Eur

(5 Įvertinimai)

Pristatymo kaina: Lietuvoje nuo 3 Eur - į užsienio šalis nuo 7 Eur

Turinys:

Ši knyga atveria senovės Rytų Jyotish astrologijos paslaptis ir leidžia žmogui pažinti visatą ir planetų įtaką. Ji apima pagrindinius faktorius astrologijos moksle, kurie leidžia sudaryti asmeninį gimimo horoskopą tiek sau, tiek kitiems. Knygoje yra daug praktinių pavyzdžių, todėl tai yra teorinis ir praktinis vedlys į astrologijos mokslą.
Tikroji astrologijos mokslo paskirtis yra padėti žmogui pažinti save ir suprasti savo gyvenimo tikslus, siekius, savybes, santykių problematiką bei profesines galimybes. Astrologija – tai kelias į savo sielą.

Reviews (11)

26-11-2021 Teresa Ivanov.

Ačiū! Knyga šiandien jau mano namuose. Pradėjau skaityti, man prie dūšios.

26-11-2021 Kristina Valayer

Si knyga tai lobis. Joje viskas paaiskinta issamiai ir nuosekliai, gerai isigilinus nesunkiai atrasite save, suprasite kas jums skirta, ka galite keisti ir kaip realizuoti save. Rekomenduoju kaip viena geriausiu astrologijos knygu. Aciu tau, Simona !

25-11-2021 Daiva

Puiki knyga.Daug išsamios ,naudingos ,įdomios informacijos sudėta. O taip pat autorių daug širdies įdėta kuriant šią knygą

24-11-2021 Vitalija G.

Nuostabi knyga gilesniam savęs pažinimui. Pateikiami įrankiai kaip atidirbti/pradirbti nepalankius planetų išsidėstymus, teorija papildyta praktiniais patarimais. Lengva pačiam pradėti draugyste su Vedu astrologija. O lankant astrologijos kursus pas Simona, tai labai geras vadovėlis, kuriame viskas vienoje vietoje. Ačiū už Jūsų darbą! Lauksiu kitu knygos daliu!!!

23-11-2021 Laima

Dėkoju, kad parašėte ir laukiu naujų dalių! Antrinu pasisakiusiems. Taip nuosekliai ir labai suprantamai.

See More

Parašykite atsiliepimą apie "Astrologija 2X2. PATS SAU ASTROLOGAS"

Būtina įvertinti prekę
Sent Succesfully