Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.
Blog

SATURNO PERIODAI

SATURNO TRANZITAS PER 12 BŪSTĄ.

Saturnas keliaudamas per kančios, atsiribojimo ir praeitų gyvenimų palikimo būstą atneš žmogui daug gilių vidinių patirčių, daug išorinių ženklų ir karminių situacijų, kurias būtent šiuo laikotarpiu galima išrišti ir paleisti. 12 būstas yra paskutinis būstas, todėl ir Saturno ciklas čia tarsi užsibaigia, o įėjus Saturnui į 1 būstą prasideda iš naujo. Pati pirminė reikšmė Saturno kelionės per 12 namą yra depresija. Taip, tai visų mėgstama etiketė, kai nieko nebesinori, aplanko apatija ir daug kas išorėje atrodo absurdiška. Žmogui tenka atsigręžti į savo sielą ir susieti ją su žmogiškuoju kūnu. Kaip jis gyveno iki tol? Kokie dalykai jam svarbiausi? Ar jis tikrai gyvena taip, kaip trokšta jo tikrasis „vidinis aš?“.

Priklausomai nuo žmogaus sąmonės kiekvieno elgesys gali būti skirtingas – vieni tiesiog atsiribos nuo aplinkos ir bendravimo, gyvens izoliacijoje, daugiau gers alkholio ir vaistų, gyvens proto sukurtose iliuzijose. Kiti pasineš į darbus ir tiesiog dieną naktį ars, tačiau realiai taip tik eilinis bėgimas nuo „savojo aš“. Ko gero pagrindinis šio tranzito apibūdinimas yra izoliacija, taigi net realiai žmogus gali būti izoliuotas nuo aplinkos – tai kalėjimas, vienuolynas, sunki trauma, kai tenka gulėti ligoninėje, gyvenimas su psichopatinio tipo žmogumi, kai tenka apriboti visus savo poreikius ir t.t. Visos šios patirtys dažnai yra nelengvos, tačiau išlaisvinančios, jei tik žmogus sugeba pats sau padėti. Visų pirma nereikia net tikėtis, jog čia galima praslįsti kažkaip lengvai. Neverta manyti, jog bus galima bėgti ir nesustoti ties savo mintimis, nesigilinant kodėl yra taip kaip yra. Tai grįžimas į praeitį tiek, kiek leidžia žmogaus sąmonė, todėl pats paprasčiausias būdas yra tiesiog psichologija ir psichoterapija. Tokiu metu daug skaitoma, medituojama, daug laiko praleidžiama vienatvėje ir to pasekoje ateina suvokimai. Tai gilinimasis į tėvus, šeimą, į pirminį gyvenimo periodą – taip vadinamas grįžimas atgal į praeitį. Tačiau pagrindinė idėja – ciklo užbaigimas. Šis periodas tam ir skirtas, jog žmogus nustotų lėkti ir bėgti ir tiesiog sustotų į akistatą pats su savimi, kuri dažnai tikrai nėra maloni. Jeigu anksčiau intensyviai stebimi kiti, kaltinama aplinka, tai šiuo metu lieka kaltinti tik save patį.

Paveikslėlis paimtas iš:

https://www.manrepeller.com/2018/03/what-is-saturn-return.html