Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.
Blog

NUOLANKUMAS

Labai dažnai tenka girdėti iš moterų, jog jos tik užaugus vaikams pradėjo gyventi savo gyvenimą... Iki tol gyveno dėl vyro, dėl vaikų, augino trynukus (du sūnus ir vyrą), tvarkė visus namų kampus ir tempė viską ant savo kupros...

Vaikams užaugus vienos iš jų toliau gyvena vaikų gyvenimą ir slapta kampe kaukia kruvinomis ašaromis dėl netikusios marčios, kuri neleidžia kištis į sūnelio gyvenimą...

Kita dalis moterų ima gyventi sau. Taip, pagaliau sau!
Didžiausia bėda yra tai, jog iš kažkur atėjęs klaidingas suvokimas kas yra nuolankumas...

Nuolankumas tai nėra aukojimasis.
Nuolankumas tai nėra gailėjimasis.
Nuolankumas nėra vištelės sindromas.
Nuolankumas nėra vyro pėdų valymas.

Taip, dabar aibė feminisčių ir klykautojų, kurios ruošiasi pakarti vyrus už kiaušių už jų taip norimą nuolankumą.

Nuolankumas tai nėra prievolė daryti vyreliui pusryčius 5 ryto ir parlėkti iš draugės 16 val., nes 17 val turi kaisti pietūs. Joks žmogus neturi daryti nieko, dėl ko išduoda save. Išduodi save – tavo nuolankumo niekas nevertins. 20 metų staltiesėm nutiesti stalai ant kurių garavo kotletukai bus apverkti kruvinomis ašaromis vyrui išėjus pas kitą. O juk buvau jam „tipo“ nuolanki?

Nuolankumas kyla iš meilės, o kai pastarosios nėra apie kokį nuolankumą galima kalbėti?

Nieko nėra svarbiau nei būti ištikimai pačiai sau. Būti laiminga. Užsiimti savo pomėgiais ir mokėti pasakyti „ne“. Tai tik moters savybė pririšti prie savęs visą šeimą taip, jog jie negalėtų rasti kojinių, susišukuoti plaukų ar išsivirti makaronų. Patikėkite, visi viską moka be mūsų ir kai atsipalaiduoji, nes pripildai save tuo, kuo iš tiesų nori pripildyti – visa šeima tampa laiminga. Nes tada savaime norisi būti nuolankia!

Nuolankumas – tai gebėjimas priimti gyvenimą tokį, koks jis yra. Nereikšti jam priekaištų ir su padėka nusilenkti. Lygiai taip pat nuolankumas tai yra gebėjimas priimti vyrą tokį, koks jis yra. Su tokiu jūs stovėjote su juo kai priėmėte priesaiką ir toks, koks jis yra tai tik jūsų kūrybos rezultatas. Priėmimas ir koncentracija į save. Pirmiausia galvojimas ką tu padarei dėl kito iš tiesų nuoširdžiai ir ne per prievartą. Nuolankumas yra suvokti, jog mes, moterys, esame dešimt kartų stipresnės visomis prasmėmis ir nereikšti dėl to priekaištų vyrui. Nuolankumas yra suvokiant savo stiprybę nekelti savęs aukščiau kitų...

Nuolankumas yra viena iš sunkiausiai pasiekiamų dorybių, kadangi niekas nemiršta taip sunkiai kaip noras gerai manyti apie save. Taigi Oi kaip mes matome kitų klaidas ir nematome savo...

Nuolankumas yra suvokimas, kad neturi šios savybės ir todėl nėra dvasingo ir stipraus vyro šalia. Nes vienodų kokybių dėsnis traukia tik panašius individus.

Moters kūrybos rezultatas yra jos vaikai ir vyras. Nereikia čia ieškoti kaltės. Ne tai... Nuolankiai pripažįstu savo klaidas ir jas taisau.

Nuolankumas yra suvokti, jog Dievas sukūrė moterį ir vyrą visiškai skirtingus, o moterį sukūrė tokia stipria tik tam, kad priimtų nuolankiai šią dovaną ir su ja kurtų, o ne naikintų...Suvokti, jog vyras ir neturi gimdyti ir neturi auginti vaikų kaip mes. Vyras neturi daryti penkių darbų kaip mes. Vyras yra vyras su visiškai kitokia savo struktūra.

Nuolankumas tai yra gebėjimas priimti vyrą kaip pamoką, nes tik tam ir skirti santykiai – savęs auginimui ir tobulėjimui.

Prigimtinį nuolankumą horoskope rodo Mėnulio, Veneros ir Saturno tarpusavio aspektai.

ASTROLOGINĖS KONSULTACIJOS:
http://www.astrologijosguru.lt/h…/astrologines-konsultacijos