Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.
Blog

Norų vizualizacija, pasąmonės galia arba tiesiog „Baltoji“ magija

Plačiai paplitę terminai „Baltoji magija“ ir „Juodoji magija“. Tarsi juoda tai absoliutus blogis, o balta – absoliutus gėris. Tiesa tokia, jog visatos principai teigia, jog gali panorėti visko, tačiau jokiu būdu negali pažeisti kito žmogaus valios. Galima norėti vyro su tam tikromis savybėmis (pavyzdžiui išsilavinęs, ambicingas, siekiantis tikslų, turintis nuosavą būstą ir suteikiantis jums laisvę); Galima susidaryti ir kitokio vyro vizualizaciją, bet negalima norėti konkretaus jums pažįstamo vyro, draugės vyro ar kokio kito vyro); Galima norėti tam tikro automobilio, galima susidaryti viziją, kokio darbo norėtumėte. Bėda tik ta, kad žmogus turi savyje tiksliai identifikuoti ko jis nori. Jei nežinai ko nori, juk negali ir gauti to? Žmonės dažnai skundžiasi vienu ar kitu dalyku, bet kai paklausi – tai kokio vyro norėtum? Kokio darbo norėtum? Atsakymas – nežinau. Labai labai svarbu savyje identifikuoti tokius poreikius ir aišku tai neturi prasilenkti su tuo, koks iš tiesų esi pats. Todėl mano manymu astrologija, numerologija, chiromantija ir visi kiti mokslai atveria kelią į savęs pažinimą, o toliau jau lieka dirbti pačiam su savimi. 
Taigi tarkime jūs atlikote pirmąjį žingsnelį – jūs jau tiksliai žinote, ko norite. Kas toliau?
O toliau galima pasitelkti amuletus, akmenis, žvakių magiją tam, kad jūsų mintys realizuotųsi. Aišku yra ir tam tikri maginiai ritualai, geriausia jei atliekama kelių žmonių grupėje, jei nemanote, jog jūsų pasąmonė tokia pajėgi, bet iš esmės tą gali prisitraukti ir pats žmogus. Taigi akmenys, amuletai – be jokios abejonės jie veikia, jie veika kartu su Jūsų mintimis.
Norint pritraukti tinkamą partnerį reikia kiekvieną penktadienį deginti rožinę žvakę ir vizualizuoti žmogų, kurį matytumėte save šalia savęs. Norint, kad į jūsų gyvenimą ateitų daugiau uždarbio galimybių reikia deginti žalią žvakę, vėlgi patartina penktadienį. Penktadienis – Veneros diena (meilės ir materialinių gėrybių valdovė). Esmė tokia – partneris ateis, uždarbio galimybės ateis, bet Kalėdų senelis neateis. Jūs turėsite tą žmogų tikėtina su tokiomis savybėmis, kaip norėjote, bet turėsite visatai kažką už tai atiduoti. Jūs gausite papildomų uždarbio galimybių – bet turėsite dirbti. Todėl žmogus turi tiksliai žinoti ko nori, nes noras gali išsipildyti kad ir po metų ar dviejų, kai galbūt jau jį būsite „paleidę“. Tačiau jei tikėsite ir dirbsite ties tuo – išsipildys būtinai. Klausimas tik toks – kiek iš tiesų tikite tuo viduje ir kiek esate pasiryžęs susidurti su gyvenimo iššūkiais. Va todėl, va būtent todėl tikrai galima tą išugdyti pačiam. Netgi toks gyvenimiškas dalykas kaip užsikodavimas nuo rūkymo ir t.t. veikia tuo pačiu metodu – kažkas stipresnis paveikia Jūsų pasąmonę ir Jūs tikite. Ir kažkurią silpumo akimirką pratrūkstate ir sakote – visa tai nesąmonė! Oj ir dar kokia sąmonė – tas žmogus suteikė jums stiprybės tikėti savimi, o ne vėlgi – būti kažkokia kelrode žvaigžde, Dievu ar kitu gelbėtoju, o toliau viskas priklauso tik nuo Jūsų! 
Dar svarbu paklausti – Kodėl aš to noriu? Ar man to iš tiesų reikia? Ar aš esu to vertas? 
Visumoje pastebėta, jog stipriausią pasąmonės galią turi tie, kurių horoskope išreikšta Plutono planeta. Būtent plutonas yra ir tamsiausių požemių valdovas ir pasąmonės valdovas ir jis gali atnešti ir negatyvių norų išsipildymą.