Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.
Blog

Mantak Chia ir Michael Winn „Vyriško seksualinio pajėgumo lavinimas. Tao meilės paslaptys“.

Vidutinis moterų seksualumas viršija vyro galias apie septynis kartus. Pagal Kinų psichologiją vyrai trokšta jog moteris jų klausytų, kadangi ten, kur niekas nemato, moteris tampa absoliučiai galinga. Daugybė tyrimų rodo, jog vyrų seksualinis pikas yra 19 metų amžiaus, o moters 31 – erių, todėl visuomenėje neretai tenka pamatyti aistringas įsimylėjėlių poras, kai moteris yra ženkliai vyresnė. Tiesa, tai laikina.

Pati didžiausia problema yra ta, jog šiuolaikinėje visuomenėje visiškai nėra teisingo švietimo seksualinėje temoje. Berniukai aktyviai skatinami masturbuotis jau nuo paauglystės ir visiškai nekalbama apie tai, jog sėklos išliejimo metu vyrai praranda savo gyvybinę energiją. Žinoma gydytojai teigs priešingai, nes jeigu žmogus jau pradėjo vystytis visame tame mechanizme, jis jau tampa savo seksualinės energijos įkaitu. Žmogus – mechanizmas, kuris nuo sekso tampa lygiai taip pat priklausomas kaip ir nuo maisto.

Vyrų seksualinė energija su metais silpsta. Labai dažnas reiškinys, jog moterys yra kur kas aktyvesnės visame kame ir metams bėgant nei jų fizinė energija nei geismas nemažėja. Jaunystėje esantis aukštas tosterono lygis lemia, jog vaikinai visada veiksme, ieško pažinčių, o susiradę merginą dingsta iš eterio. Jie aktyviai išlieja sėklą ir to pasekoje nebėra poreikio eiti į sporto salę. Organizmas metai iš metų kamuojasi, nes praranda vyrišką energiją. Taip metams bėgant dar prisideda rūkymas, alkoholis ir vyras slinkte nuslenka iki darbo, o grįžęs vėl turi patenkinti jo išsiilgusią moterį. Ir taip kaip žiurkėnas užburtame rate. Tokio gyvenimo būdo pasekoje jau praktiškai apie 50-uosius gyvenimo metus vyrui prasideda senatvė.

Daugiau nei prieš aštuonis tūkstančius metų kinų istorijoje seksualinio Kung Fu metodas sėklos skysčiui išsaugoti lytinio akto metu buvo laikomas gilioje paslaptyje. Rūmų išminčiai to mokė tik imperatorių ir kitus dvariškius. Neteisingai apmokyti monarchai jau ankstyvoje jaunystėje išsekindavo savo jėgas ir jiems tapdavo sunku patenkinti savo žmonų ar sugulovių poreikius. Pjeng – Tsu (imperatoriaus gydytojas) teigė, jog „jokie vaistai ar maistas ir dvasinis išganymas negali prailginti žmogaus gyvenimo, jeigu jis nesuvokia ir nesiekia seksualinės harmonijos“. Žmogus, neleisdamas išsiveržti sėklai, užkerta kelią biocheminės energijos nutekėjimui. Sėklos išsiveržimo sulaikymas netrukdo patirti aukščiausio lygio unikalų orgazmą. Nuolatinis energijos netekimas sėklos išsiveržimo metu per ilgesnį laiką susilpnina vyro sveikatą ir nualina dvasines bei protines jėgas ir taip tik sukelia pyktį moteriai. Sėklinio skysčio gamybai išnaudojamas beveik vienas trečdalis vyro energijos, kuri yra reikalinga žmogaus liaukų ir imuninei sistemai palaikyti. Todėl nenuostabu, jog po lytinio akto dauguma moterų jaučia energijos antplūdį, o vyrai trokšta pamiegoti.

Tai štai ir atsakymas, kodėl vyrai gyvena trumpiau. Tai štai ir atsakymas, kodėl vyrai tapo silpnesni už moteris. Moterys valdo ten kur tamsu ir dar sugeba atimti iš jų intelektą jau nuo ankstyvos jaunystės. Tada vieną dieną moteris tiek dvasingumu, tiek protu pranoksta vyrą, o jeigu vyras nuo ankstyvos jaunystės vystytųsi kitaip, jis netaptų priklausomas nuo išsiliejimo, o jo mentalinė galia būtų neįveikiama.

 

Paveikslėlis paimtas iš:

http://www.universal-healing-tao.it/en/healing-love/

Skaityti knygąfile read