Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.
Blog

LAIMĖ - KAS TAI? KAIP TAI ATSISPINDI PER PLANETAS?

LAIMĖ. KAS TAI?

Laimė – tai didžiausia pasaulio jėga. Stipresnė nei meilė, nes laimė – tai aiškiai apibrėžtas ir jaučiamas dalykas, kai tuo tarpu dėl meilės sampratos kyla daug diskusijų.

Būryje žmonių visada laimės tas, kurio viduje yra vidinė laimė. Jos įveikti negali niekas. Taip niekas!!!! Tai stipriausia jėga.

Juk kai pats laimingas ir kitiems linki laimės – tu neįveikiamas. Tačiau esmė tame, kad tai natūralus jausmas, kuris deja kaip ten bebūtų susijęs ir su astrologiniais aspektais. Tai nereiškia, kad turintis blogus aspektus nepajaus absoliučios laimės – tai reiškia kad jo kelias bus sunkesnis.

Taigi pirmas rodiklis tai mėnulis. Taip mėnulis. Kai jis gerai aspektuotas, palankiuose būstuose ir nesijungia su Rachu ar Saturnu – tai ramus protas ir tai yra viena laimės sudedamųjų. Ramus protas neprisigalvoja nebūtų dalykų ir neigiamų scenarijų. Toks protas netrukdo džiaugtis dabarties akimirka, neužspaudžia jausmų ir emocijų, gebėjimo išsakyti savo mintis.

Antras rodiklis – Venera. Tai mažoji laimė. Kai ji gerai aspektuota – santykiai klostosi natūraliai ir savaime, žmogus moka džiaugtis jausmais, moka juos išreikšti, kuria komfortą ir juo tenkinasi – maistas, prabangūs rūbai ir aksesuarai, vonia su visais atributais, prabangus automobilis, o aukštensiame lygmenyje tai natūrali meilės generacija iš širdies ir jos sklaida visiems aplink.

Ir galiausiai didžioji laimė – tai Jupiteris. Jupiteris – tai mūsų didysis mokytojas, Guru, išminčius. Kai Jupiterio pozicija horoskope palanki jis tiesiog yra žmogaus atspindys be jokių dirbtinumų. Tai yra natūrali laimė ir optimizmas, gebėjimas visame kame įžvelgti pamokas ir šviesą.