Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.
Blog

IN IR JANG

KODĖL AŠ NEGALIU ĮGALINTI SAVO ASMENINIO HOROSKOPO?

Esmė tame, kad kaip jau ne kartą minėjau, be asmeninio horoskopo taip pat dar yra ir aplinkos įtaka, tėvų įtaka, sutuoktinio įtaka ir daugybė kitų įtakų. Jeigu jau sužinojote apie save ir kas jums tinka, toliau reikėtų pradėti ieškoti veiksnių, kurie trukdo tai įgyvendinti. Kaip vieną iš svarbiausių veiksnių paminėčiau In ir Jang, t.y. vyriškos ir moteriškos energijos sąveika. Kaip banaliai beskambėtų, bet jie yra vienas nuo kito priklausomi. Pažiūrėkime akivaizdžius pavyzdžius, kai vyrai be galo daug pasiekia kai už jų stovi stipri moteris ir atvirkščiai – moteris tiesiog švyti laime kai už jos stiprus ir atsakingas vyras, nepaisant to, jog namie vienas rėkia papo, kitas nori Kakės makės blynų, o vyrui reikia masažo kai virtuvėje krūva neplautų indų. Ir atvirkščiai – retas vyas likęs be moters siekia tikslų, nes tada tarsi nebėra dėl ko – kai kurie prasigeria be palaikymo. Kiti atvirkščiai – pasišvenčia jogai, Dievui ir t.t.

Taigi ne bereikalo tiek daug kalbama apie santykius, nes sutvarkius šią sritį paprastai visa kita pradeda klostytis savaime. Pirmiausia tvarkai save, po to tvarkai santykius ir taip nuolatinis besitęsiantis darbas.

Moteris, kuri neturi vyro, kuris ja rūpintųsi ir prisiimtų atsakomybę (vyras, tėtis, sūnus) neturi emocinio stabilumo, neturi meilės, kyla jos ego. Jai nėra kur atiduoti savo meilės, tada širdis užgožiama ir tokia moteris gali varyti kaip tankas, kaip dabar populiarus feminizmo judėjimas. Ypač tai aktualu bus tada, kai pas moterį horoskope stiprus marsas. Kai nėra minėtų vyrų, kuriems ji tikrai rūpėtų, tuomet jai reikia mažiausiai septynių vyrų šiai energijai balansuoti – šie vyrai atsiranda iš visur, jų vis nepakanka – darbas, pažinčių portalai, draugai, vakarėliai. Kai vyras turi stiprią vyrišką energiją – tuomet pakanka ir vieno.

Kai moteris energetiškai stipri ir subalansuota, kai geba tikslingai nukreipti savo jausmus ir nuolat būti skirtinga – vyrui taip pat to visiškai pakanka kad jis būtų ištikimas. Paprastai tariant žmona, draugė, meilužė, mama... Tai tampa be galo sunku tada, kai gimsta kūdikiai ir moteris koncentruojasi ties tuo, o realiai ji turėtų visiškai to nesureikšminti ir toliau gyventi normalų gyvenimą. Kūdikis neturi niekam trukdyti. Žinau, daugumai tai atrodo neįmanoma, tačiau tai yra įmanoma. Bet vėlgi... Moteris turi jausti vyro palaikančią energija, kad gebėtų išlikti emociškai stabili. Energetiškai vyras turėdamas tiek skirtingų paveikslų vienoje moteryje neturės poreikio ieškoti kitos.

Labai svarbus aspektas taip pat yra seksualinės energijos transformavimas. Štai akivaizdus pavyzdys, jog iki bendro gyvenimo kartu vyras lovoje kaip eržilas, o po to jis tampa pasyviu sofutės išgulinėtoju. Taip yra todėl, kad moteris seksualiai jį nualina. Tas pats ir moterims - koncentruojantis ties seksu ar vyro paieškomis, energijos kūrybai tiesiog nebelieka

Dar vienas labai svarbus niuansas. Dvasingas ir tikintis vyras sudegina visą neigiamą moters karmą, jeigu ji jam ištikima ir atsidavusi. Tam, jog tokį sutikti reikia jau būti užsitarnavusiai teigiamą karmą per šį ar praeitus gyvenimus ištikimybe vienam vyrui.