Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.
Blog

I ir VII būsto ašis astrologiniame žemėlapyje

I būstas atspindi „kas aš esu“, parodo žmogaus individualumą ir tai, kaip jį mato kiti. Savęs pozicionavimas gali būti pakankamai individualistinis, o gali būti ir tampriai susijęs su kitais žmonėmis. Ne paslaptis, jog žmogaus asmenybei labai daug įtakos turi ne tik jo paties asmeninės savybės, bet ir aplinka. Pirmajame gyvenimo periode tą atspindi tėvai, po to draugai ir galiausiai gyvenimo parneris. Būtent gyvenimo partneris gali turėti labai daug įtakos tam, kaip atsiskleis jūsų asmenybė.

Jeigu žmogaus I būstas stiprus, planetos jame gerai aspektuotas, I būste teigiamai aspektuotos planetos yra saulė, marsas, saturnas – žmogus bus tvirtesnis nei neturėdamas planetų I būste. Labai svarbu kuriame būste atsiduria ascendento valdovas. Taip pat gimimo žemėlapyje galima matyti ir tai, kas labiausiai įtakoja žmogaus savęs pozicionavimą – galbūt visuomenė ir partneris (7 būstas), galbūt įvairios grupės ir politinės tendencijos (11 būstas), o galbūt jis labai priklausomas nuo statuso (10 būstas).

Žmogus per gyvenimą keičiasi priklausomai nuo situacijų ir gyvenimo partnerių bei kolegų. Taip pat be jokios abejonės vieną žmogų galima labai lengvai įtakoti ir paveikti, o kitas bus tarsi mūro siena, kurio nuomonė ir užtikrintumas bus toks tvirtas, jog jam nereikės nei autoritetų nei visuomenės įtakos.