Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.
Blog

DEGRADACIJOS AMŽIUS PER KRIZĖS IR KARO AKINIUS

Net patys „aukščiausi“ protai ir labiausiai nutolę nuo Dievo žmonės suvokia, jog šiuo metu jie gyvena degradacijos laikotarpyje. Tiek, kiek išneša jų protas, jie lygina pasaulį su tokiais iš pasąmonės iškylančiais rėksniais, jog: „reikia karo“, „ateis krizė – bus p-zė“, mus puola rusai ar dar kokia beletristika. Žmonija suvokia, jog jie negyvena dvasinių vertybių pasaulyje ir jie patys „nešika drugeliais". Žmonija suvokia, jog kažkas čia ne taip, bet tik menka dalis jų supranta, jog susitikus akistatoje pačiam su savimi ši akistata nebus tokia maloni, todėl geriau bėgti kuo toliau nuo savojo aš ir patys paprasčiausi metodai tam yra:

1. Prisilakti iki žemės graibymo arba tiesiog lengvai apdusti taip užslopinant „vidinio aš“ balsą.
2. Ryti viską, kas gyva, padarant tai nebegyva ir taip tapti „vaikščiojančiais ir kvėpuojančiais gyvulių kapais“. Dar Leonardo da Vinči teigė, kad „Mūsų kūnai tampa gyvūnų kapinėmis“ ir buvo visiškai teisus. Įsivaizduokite, kiek kiaulių, vištų ir karvių lavonų talpina žmogaus kūnas? Štai tik žmogus geba būti būtybe, kuri girdama ir glostydama savo visai negražią kiaulytę vieną dieną ją paskerdžia. Štai tik žmogus yra tiek giliai mąstanti būtybė, jog kovoja už gyvūnų teises, priglaudžia naminius gyvūnėlius, tačiau prisėdęs pietums be jokios sąžinės graužaties suryja tą pačią nuglostytą kiaulytę. Štai šis žmogus visa gerkle ims klykti, kad šuo ir katinas ne tas pats kas karvė ar višta, ir dar garsiau ims šaukti, kad jam spaudžia širdį gatvėje pamačius sužeistą paukščiuką!
3. Pykti ant viso pasaulio ir vaizduoti nuskriaustąjį vargšą ir tyliai ir ramiai pasislėpus kamputyje galvoti „why me“? Niekuo nepasitikėti. Žmonės blogi. Aš geras. Aš vargšas. Mane visi skriaudžia. AŠ GĖRIS.
4. Dirbti iki devinto prakaito ir vakare kristi be fazės į lovą ir taip patvirtinti savo egzistencinę kančią.
5. Kali Jugos laikotarpiu žmonės viską darys atvirkščiai, nei teigia Dieviškoji išmintis. Jie ves į namus šunis ir katinus ir visur sklis informacija, jog šie gyviai yra gėris.
Moterys taps vyrais, o vyrai moterimis ir pastarosios visaip kaip menkins prigimtinį vyrų autoritetą; Vyraus feminizmas ir po daugelio tūkstančio metų vyrai niekaip su moterimis nebesusitvarkys tik ims jas žudyti. Moters prigimtis yra jausmai, o jos tampa ledinėmis proto bokštėmis ir taip „ledas daro vaflius“. Tuo tarpu vyrų siekiai koncentruojasi ne ties dvasinėmis žiniomis, o ties mąstymu per antrą galą bei naujausiu BMW, po kurio seka gailestavimas, jog visos barakudos. Koks esi tą ir pritrauki, ne kitaip. Taigi tikro vyriško mentaliteto ir sveikos logikos nebelieka, o tik moteriškas jausmų pasaulis vyre.
Visur bus pilna MOKSLINIŲ straipsnių, jog gerti alkoholį yra visai sveika, jog pieną gerti nesveika ir aibė kitų neteisingų dalykų.
Šiuo metu yra ilgasis periodas žmonijoje - Kali juga, kuris žymi degradacijos laikotarpį. Kali juga – tai Geležies arba Tamsos amžius. Iš keturių dorybių šiuo metu likusi tik vienintelė – tai teisingumas, kuri dar laikas nuo laiko prasiskverbia. Vyrauja ginčai, neišmanymas ir neapykanta, atskirtumas, beprasmiškumas, bedieviškumas.

Dabar tokia smulkmenėlė – kaip jus veikia žodžiai pradžioje ir kaip veikia žodžiai, jog dabar vyrauja bedieviškumas? Kas toks?

Taip, kaip mus visus veikia planetos, taip mus veikia ir visas bendras aplinkos fonas bei kolektyvinės pasąmonės palikimas. Ir visų šių faktorių įtakoje tikrąją tiesą gali jums atskleisti tik to „vidinio aš“ pojūtis. Tik.