Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.
Blog

CYRIL MASSAROTTO „mano bičiulis Dievas"

Tai knyga tiems, kurie tik paviršutiniškai domisi dvasingumu, kuriems patinka lengvi skaitiniai su neblogu humoro prieskoniu. Tai lengvai prieinama knyga praktiškai kiekvienam, ypač tiems, kurie nepretenduoja į pernelyg didelį dvasingumą. 

Išmintinga, jautriai ir su subtiliu humoru parašyta knyga* apie kiekvienam žmogui svarbius dalykus: gyvenimo prasmę, laimės paieškas, susitaikymą su kančia bei netektimis ir pagrindinę gyvenimo varomąją jėgą - meilę.
Mielą, bet niekuo neišsiskiriantį trisdešimtmetį vaikiną vieną dieną netikėtai užkalbina... Dievas. Juodu susibičiuliauja. Lengva tikėti Dievo draugiškumu, kai jam padedant gyvenimas klostosi laimingai, bet ką manyti, kai užklumpa didelės nelaimės ar netektys? Nejau Dievas savo geriausiam draugui gali linkėti bloga? Nejau kančia ir netektis taip pat yra jo draugystės dalis?
Cyril Massarotto (Sirilis Masarotas, g. 1975) - populiarus prancūzų rašytojas. Prieš tapdamas rašytoju išbandė įvairius užsiėmimus: dirbo vaikų darželyje auklėtoju ir direktoriumi, grojo roko grupėje. 2008 m. parašęs pirmąjį romaną „Mano bičiulis Dievas" tapo garsus visame pasaulyje.

Skaityti knygąfile read