Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.
Blog

BEPRASMIS BANDYMAS ĮVEIKTI MOTERĮ

Šis straipsnis itin nepatiks neištikimoms moterims, taip pat toms, kurios į vyrą žiūri tik kaip į vaikų gaminimo aparatą, finansinį rėmėją ar aistros numalšinimo aparatą. O tai reiškia, kad šis straipsnis nepatiks maždaug 90 proc. moterų.

Iš prigimties būtent moteris yra kurianti jėga - tai moteris sukuria vyrą, puoselėja vaikus, o nuo jos sklindanti energija kuria visą namų energetinį foną. Pagal Vedų (Dieviškąją) išmintį, pagrindinė moters vertybė yra ištikimybė, vyro – atsakomybė. Nors šiais laikais itin reti ir pavieniai atvejai, jog moteris pirmam savo vyrui būtų ištikima visą gyvenimą, tačiau be jokios abejonės tokias vertybes puoselėjanti moteris sukaupia nepaprastą vidinę stiprybę ir kitame gyvenime ji nusipelnys gero vyro.

Teisūs tie vyrai, kurie rinkdamiesi moterį įvertina kiek santykių ji turėjo. Lyčių priešingybės teorija teigia, jog su kiekvienais santykiais moteris tik praranda save, o vyras tik įgauna patirties. Todėl iš prigimties tai yra visiškai priešingi dalykai ir tai, kas būdinga moters lyčiai, visiškai nėra būdinga vyriškai lyčiai.

Šiais laikais deja jau auklėjant mažas mergaites galima išgirsti, jog „žiūrėk kad pinigų turėtų“, „stebėk koks jo tėvų statusas“ ir pan. Tai reiškia, jog nuo mažų dienų auginame paprastai sakant „barakudas“, kurių žema moralė ir nepagarba nei Dievui, nei vyrams kurs griaunančią jėgą – feminizmo bangą, kurios neįveiks jokia vyriška jėga.

Pirmasis kartas moteriai gali prilygti stebuklui, pirmasis vyras išlieka visą gyvenimą. Toliau lieka tik palaipsnis ridenimasis žemyn, su lyg kuriuo vyrų autoritetas menksta. Vyrai tampa silpnais, mazgotėmis, nevykėliais, urodais, jie mušasi, o moteris praranda visas prigimtines vertybes, gebėjimą išsirinkti tinkamą vyrą, kuris ja rūpinsis tiek, kiek ji to pageidaus. Moteriai iš prigimties duota tokia stipri intuicija bei didžiulė galia ir jėga, jog gyvendama ištikimybėje ji gali pasirinkti patį geriausią vyrą iš visos patinų populiacijos. Kitas dalykas yra tas, jog telegonijos pasekmėje moteris perima kiekvieno buvusio partnerio savybes, taigi ir partnerio požiūrį į ją. Jeigu moteris išliko ištikima vienam vyrui labai ilgą laikotarpį, tai ir kiti vyrai ją tokia matys ir norės su ja rimtų santykių. Štai kur atsakymas į klausimą - kodėl nė vienas vyras į mane rimtai nežiūri? Moteris pati pasirinko tokį savo vaidmenį, tokį jį ir turi.

Taigi vyrai gali net nesitikėti, jog moteris, turėjusi daug partnerių ir negyvenanti dvasiškai dar kažkaip gali sužadinti jų tikrąjį vyriškumą.

Nes jeigu straipsnis būtų apie tai, jog visi vyrai vafliai, apie tai, kaip tapti savarankiška, kaip eiti į valdžią, kaip trypti vyrus ir daryti iš jų mazgotes, jis tikrai patiktų didesnei moterų daliai. Na taip, dabar moterų valdymo ir vyrų vergovės amžius! Taip! Tebūnie! Nes protas visada pasirinks tokią informaciją, kuri labiau pateisina poelgius.

P.s. Šis straipsnis nėra prieš moteris. Vyras, kuris neatitinka tikro vyro savybių niekada ir nepritrauks moters, kuri galėtų puoselėti jo tikrąjį vyriškumą.